Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zrobiłem nowe konto i nadal nie mogę wejść do gry, wyskakuje jakiś błąd?


m399

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Nie grałem w cabal'a z 1.5 roku. I teraz zalogowałem się na strone pobrałem cabala i jak sie loguje takimi samymi passami co na stronce to pisze że żle. Dlaczego? Prosze o pomoc!!

Opublikowano

Jak masz jakiś program w tle do wgrywania macro to go wyłącz.

 

@down

Właśnie że dużo osób ma z tym problem...

Opublikowano

@up Co to ma to rzeczy..

 

Zrobiłeś reinstal jak koledzy pisali?

- Zapora systemu

- Antiwirusa wyłącz
- Reinstal Gry, usuń cały folder cabala i zainstaluj go gdzieś indziej.

 

Zrób te 3 rzeczy i powinno Ci chodzić. + Nie wgrywaj żadnych chacków.

Kappa.

Opublikowano

Ok wczoraj grałem normalnie. (Nie wiem co się stało. Zrobiłem czyszczenie rejestru.) A dzisiaj w ogóle cabal nie chce się włączyć.

Opublikowano

Mozliwe ze usunelo rejestry poniewaz uznalo to za zbedne pliki lub foldery

 

Tak jak Degistive napisal to to zrob, tylko pamietaj o usunieciu resztek po cliencie gry

 

 

@up Co to ma to rzeczy..

 

Zrobiłeś reinstal jak koledzy pisali?

- Zapora systemu

- Antiwirusa wyłącz
- Reinstal Gry, usuń cały folder cabala i zainstaluj go gdzieś indziej.

 

Zrób te 3 rzeczy i powinno Ci chodzić. + Nie wgrywaj żadnych chacków.

 

Do robienia macro tylko 1 myszka dziala a reszte wykrywa jako hacki

 

Chodzi o to :

http://www.mpcforum.pl/topic/679705-tut-macro/
Opublikowano

Narazie nie mam kasy. Musze sobie nowego kompa skminic.

 

 

Po co ci nowy komp by gra dzialala?

 

Jak wczesniej Tobie dzialala to teraz tez powinna, napraw netframework 4.0 ( sciagnij i kliknij napraw lub popraw, cos takiego )

 

Skoro nie chcesz probowac

Opublikowano

Zrobiłem. DZIAŁA KURWA!!!!!.

Pobrałem netframework 4.0.

kliknąłem prawym na cabal online > właściwości > zgodność > Uruchom ten program w trybie zgodności z: > Windows NT 4.0 (Service Pack 5)

Opublikowano

@up Czasami jest tak że jak wyłącza Ci się ekran to wywala Cię z gry, wyłącz usypianie ekranu i powinno być dobrze. I proszę Cię nie pisz podwójnych postów, następnym razem będzie warn.

Kappa.

Opublikowano

Najnowszy gameguard ma blokadę na cheat engine zobacz czy nie masz go zainstalowanego a jak masz to usuń, potem usuń cały folder gameguarda i spatchuj jeszcze raz.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...